Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Świętojańskie Spotkanie Wspólnoty Chrześcijan

11 lipca, 2021 godz: 6:00 pm 18 lipca, 2021 godz: 1:00 pm

Tegoroczne spotkania odbędą się w dniach 11 – 18 lipca (od niedzieli 11.07., do niedzieli 18.07.), już po raz piąty w Centrum Konferencyjnym ,,Dom i Biblioteka Sichowska” im. Zofii i Krzysztofa Radziwiłłów (Sichów Duży 88, 28-236 Rytwiany).

Naszym partnerem jest Sichowska Fundacja Edukacyjna zarządzająca tym obiektem.

Poważnym problemem logistycznym są dla organizatorów ograniczenia wynikające z pandemii Covid-19. Aktualnie w pensjonacie dysponującym 2-, 3- i 4-osobowymi pokojami możliwe jest zakwaterowanie maksymalnie 33 – 35 osób. Podobnie jak w roku ubiegłym, nadal nie możemy korzystać z miejsc noclegowych w pobliskim internacie szkolnym. Dla zwolenników „turystyki kwalifikowanej” istnieje możliwość rozbicia namiotu oraz ustawienia kampera lub przyczepy campingowej. Gorąco zachęcamy do korzystania z tej formy noclegu, co wiąże się między innymi ze zmniejszeniem kosztów pobytu. Osoby które wybiorą ten wariant, mają zagwarantowany dostęp do sanitariatów usytuowanych na parterze budynku głównego. Mamy również możliwość zakwaterowania uczestników w Hotelu „Oaza Spokoju” w pobliskim Grzybowie, kilka kilometrów od Sichowa Dużego, ale wiąże się to z koniecznością codziennych dojazdów do Centrum.                  

Aktualnie trwają prace nad ustaleniem szczegółowego programu spotkań. Po ich zakończeniu program zostanie opublikowany na stronie internetowej Stowarzyszenia i przekazany wszystkim zainteresowanym.  

W trakcie spotkań odbędzie się doroczne Zwyczajne Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Wspólnota Chrześcijan. W 2021 roku upływa 4-letnia kadencja Zarządu i Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia. W związku z powyższym tegoroczne Walne Zgromadzenie będzie miało charakter sprawozdawczo-wyborczy.

W kwestiach związanych z wyżywieniem, podstawowy posiłek (obiad) będzie miał charakter wegetariański. Dla zwolenników diety mięsnej, w czasie śniadań i kolacji oprócz potraw typowo wegetariańskich będą również serwowane wędliny.

W chwili obecnej nie możemy precyzyjnie określić kosztów uczestnictwa w spotkaniach. Będą one zapewne nieco wyższe niż w roku ubiegłym, uwzględniające inflację i ogólny wzrost kosztów.  Ostateczna cena będzie również uzależniona od ilości uczestników.

Potwierdzeniem chęci uczestnictwa w spotkaniach będzie wpłacenie na konto organizatora – Stowarzyszenia Wspólnota Chrześcijan – zaliczki w kwocie 150 – 200 zł na podany poniżej nr rachunku bankowego: 

nr rachunku: 63 1140 2004 0000 3102 7487 6713
Stowarzyszenie Wspólnota Chrześcijan, mBank S.A. 

W tytule przelewu proszę koniecznie wpisać: „Letnie Spotkania Wspólnoty Chrześcijan 2021 – zaliczka”.  Wpłata zaliczki umożliwi wstępne ustalenie ilości uczestników, ich zakwaterowanie oraz precyzyjne obliczenie kosztów pobytu.

Niezależnie od wpłaty zaliczki prosimy zainteresowanych o niezwłoczne powiadomienie organizatorów o chęci uczestnictwa w spotkaniach telefonicznie (nr telefonów: 693 850 580, 694 462 255), lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (mandala_firma@interia.pl; pag@akcja.pl)!

Wszelkie bieżące informacje o Spotkaniach będą dostępne na stronie internetowej www.wspolnotachrzescijan.pl oraz przekazywane członkom i sympatykom Stowarzyszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *