Poznaj swój głos – poznasz siebie

Gdybyśmy wiedzieli, jak wiele zdradza nasz głos, zapewne mówilibyśmy o wiele mniej. Zawierają się w nim nie tylko uczucia i emocje, lecz również wszystkie blokady fizyczne i psychiczne, niedoskonałości naszego charakteru i jego mocne strony. W tym jak mówimy, zawsze zawarta jest najgłębsza prawda o nas. Poznając swój głos i pracując nad nim, możemy dotrzeć do miejsc w sobie, które pozostawały dotąd zagadkowe lub niezbadane, a podejmując małe zmiany przyzwyczajeń i nawyków językowych, poczuć się nieco lepiej z samym sobą.

Na naszych warsztatach zaczniemy od obserwacji własnego głosu – spróbujemy zrozumieć, co i w jaki sposób możemy się od niego nauczyć. Sprawdzimy, czy potrafimy go postrzegać i odczytywać zawarte w nim tajemnice. A potem pójdziemy kroczek dalej, by sprawdzić, co możemy zmienić, byśmy się mogli poczuć lepiej z własnym głosem, a on z nami.

 

Prowadząca : WERONIKA MADEJ                              \

Wykształcenie

Uniwersytet Jagielloński – filozofia ,  Am Wort (Dornach, Szwajcaria) – Sprachgestaltung (kształtowanie mowy), Uniwersytet Jagielloński – Podyplomowe studium retoryki, Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, Uniwersytet Warszawski – Podyplomowe studium edukacji niezależnej

Doświadczenie 

  • Studium edukacji niezależnej przy Uniwersytecie Warszawskim – kształcenie dorosłych w zakresie kształtowania mowy, 10 lat
  • Szkoła Waldorfska im. Janusza Korczaka w Krakowie, 9 lat

Praca z uczniami nad projektami teatralnymi, w tym nad czterema projektami na zakończenie szkoły, przygotowywanie świąt i uroczystości szkolnych, organizowanie kreatywnych zabaw i wolnego czasu uczniów, prowadzenie etyki, nauczyciel klasowy.

Koszt warsztatu: 150 zł

Zgłoszenia i pytania

Tel: 506 944 598

E-mail: weronika.madej@interia.pl

 

Data

kwi 20 2024
Zakończone!

Czas

10:00 am - 6:00 pm

Lokalizacja

Warszawa
ul. Nowolipie 9/11, Warszawa
Kategoria

Ostatnie wpisy

Kategorie