Letnie spotkanie w Juchowie 14-20 sierpnia 2023

Drodzy Przyjaciele Wspólnoty Chrześcijan w Polsce!

Spotykamy się w dniach 14 – 20 sierpnia 2023 roku (od poniedziałku do niedzieli) w Gospodarstwie Ekologicznym JuchowoFarm, położonym w okolicach Szczecinka, w malowniczej wsi Juchowo, z dala od przemysłu i szlaków komunikacyjnych. Właścicielem gospodarstwa i naszym partnerem jest Fundacja im. Stanisława Karłowskiego . Fundacja realizuje różnorodne projekty z zakresu praktycznej edukacji ekologicznej oraz prac badawczo – rozwojowych w rolnictwie. Bazą dla tej działalności jest wzorcowe gospodarstwo ekologiczne, gdzie uprawia się zboża, warzywa i owoce oraz prowadzi, harmonizującą ze środowiskiem, gospodarkę łąkową i pastwiskową. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Fundacja udostępnia nam swoją bazę noclegową, sale seminaryjne oraz zapewnia pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie).      
                                         
Całkowity koszt uczestnictwa dla osoby dorosłej, po uwzględnieniu narzutów na koszty ogólne Stowarzyszenia, powinien zamknąć się w kwocie 1000 zł. Dzieci do trzeciego roku życia są zwolnione z opłat za wyżywienie.
 
Ze względu na wyjątkowy, niepowtarzalny charakter tegorocznego spotkania, gorąco zachęcamy wszystkich Przyjaciół Wspólnoty Chrześcijan w Polsce do uczestnictwa w nim!
 
Jego wiodącym tematem będzie „Niezwykła sól, niezwykła woda, niezwykły popiół – duchowa alchemia świata” 
 
W trakcie Spotkania odbędzie się doroczne, już IX Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia „Wspólnota Chrześcijan”.W maju 2023 roku minęło 10 lat od oficjalnej rejestracji Stowarzyszenia w Krajowym Rejestrze Sądowym. To dobry czas na podsumowanie tego okresu w procesie „zakorzeniania się” Wspólnoty Chrześcijan w Polsce.
 
W tegorocznym Spotkaniu wezmą udział kapłani Wspólnoty –  Marina Gschwind-Grieder i Michael Gerasch. Chcemy uczcić ich obecność i podziękować im za ogrom wieloletniej pracy, jaką włożyli w tworzenie fundamentów obecności Wspólnoty Chrześcijan w Polsce.

 

Kliknij aby pobrać program

 

Zgłoszenia prosimy kierować na podane poniżej adresy mailowe lub bezpośrednio, telefonicznie:

Kontakt bezpośredni – nr telefonów: 693 850 580, 694 462 255;

Kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej: mandala_firma@interia.pl; pag@akcja.pl

Bezpośrednim potwierdzeniem uczestnictwa w Spotkaniu będzie wpłacenie na konto organizatora – Stowarzyszenia „Wspólnota Chrześcijan” – zaliczki w kwocie 150 – 200 zł na podany poniżej nr rachunku bankowego:                                                                                                                                

Stowarzyszenie „Wspólnota Chrześcijan”,
mBank S.A. nr rachunku: 63 1140 2004 0000 3102 7487 6713.

W tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać: „Letnie Spotkanie Wspólnoty Chrześcijan 2023 – zaliczka” 

Wpłata zaliczki jest równoznaczna z rezerwacją miejsca w bazie noclegowej Fundacji, co umożliwi organizatorom dokładne ustalenie liczby uczestników oraz ich racjonalne zakwaterowanie.

 

Dodaj komentarz