Letnie Spotkanie Wspólnoty Chrześcijan 2022

 

Przekazujemy uzupełniające informacje dotyczące Letniego Spotkania Wspólnoty Chrześcijan w 2022 roku. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w dniach 1 – 7 sierpnia (od poniedziałku 01.08. do niedzieli 7.08.) w siedlisku „Agroturystyka i Spa” w miejscowości Zelków-Gacki przy ul. Kluczwody 3.

 

W dniu 7 czerwca na otwartym zebraniu Zarządu Stowarzyszenia  „Wspólnota Chrześcijan”, podjęliśmy decyzję o skróceniu tegorocznego spotkania o jeden dzień, z uwagi na ogólny wzrost kosztów i wynikające stąd obciążenia finansowe uczestników.  Po negocjacjach z właścicielami Agroturystyki aktualne koszty uczestnictwa w Spotkaniu przedstawiają się następująco: 

Koszt pobytu:

1. Zakwaterowanie w budynkach – 55 zł za dobę od osoby.

2. Pobyt na campingu – 15 zł za dobę od osoby plus opłata za stanowisko. Camping oferuje 15 stanowisk w cenie 35 zł za dobę. Na jednym stanowisku można ustawić kamper, przyczepę samochodową, namiot wieloosobowy, lub kilka namiotów 1-, 2-osobowych – ważna jest powierzchnia, jaką zajmują. Zachęcamy do korzystania z tej formy noclegu, co daje możliwość znaczącego zmniejszenia kosztów pobytu. Osoby, które wybiorą ten wariant, mają zagwarantowany dostęp do sanitariatów na campingu. 

Wyżywienie:

1. Wariant standardowy:

śniadanie – 25 zł

obiad – 45 zł

2. Niezależnie od umowy pomiędzy Agroturystyką a Stowarzyszeniem, można dodatkowo zamawiać indywidualnie kolację w cenie 30 zł. Ponadto mamy możliwość korzystania non stop z grilla i przygotowywania dodatkowych posiłków we własnym zakresie.

W trzech apartamentach, którymi dysponujemy, są wszechstronnie wyposażone aneksy kuchenne, z których również możemy korzystać po uzgodnieniu z osobami, które w nich zamieszkają.

3. Ulgi dla dzieci:

Dzieci do 5 roku życia są zwolnione z opłat za wyżywienie, za wyżywienie dzieci od 5 do 10 lat rodzice płacą połowę standardowej kwoty.

Godziny posiłków są do ustalenia na miejscu i mogą ulegać zmianie w czasie Spotkania. Mamy również możliwość wyboru diety mięsnej, wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej itp.

Po uwzględnieniu narzutów na koszty ogólne Stowarzyszenia, całkowity jednostkowy koszt na osobę dorosłą powinien zamknąć się w kwocie 800zł.

Aktualnie kapłani Wspólnoty opracowują szczegółowy program spotkań, który zostanie opublikowany na stronie internetowej Stowarzyszenia i przekazany wszystkim zainteresowanym.

Potwierdzeniem chęci uczestnictwa w spotkaniach będzie wpłacenie na konto organizatora – Stowarzyszenia „Wspólnota Chrześcijan” – zaliczki w kwocie 150 – 200 zł na podany poniżej nr rachunku bankowego:

Stowarzyszenie „Wspólnota Chrześcijan”, mBank S.A.
nr rachunku: 63 1140 2004 0000 3102 7487 6713.

W tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać: „Letnie Spotkanie Wspólnoty Chrześcijan 2022 – zaliczka”.

Wpłata zaliczki umożliwi dokładne ustalenie ilości uczestników, ich racjonalne zakwaterowanie oraz precyzyjne obliczenie kosztów pobytu.

Wszelkie bieżące informacje o Spotkaniu będą dostępne na stronie internetowej www.wspolnotachrzescijan.pl oraz przekazywane członkom i sympatykom Stowarzyszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Serdeczne pozdrowienia! 

Zarząd Stowarzyszenia „Wspólnota Chrześcijan”.

Dodaj komentarz